top of page
  • hayatinkendisibu

KVKK

Geçen gün sevdiceğimin doğum günüydü. Üstelik tam yarım yüzyılI tamamlamaktaydı ve bu nedenle bu yaş günü kutlamasını oldukça önemsiyordum.

Kendisinin işkoliklikte dünya markası olarak Salı sabahı hava acayip kötü ve yollar kapalı iken cengaver gibi yola çıkışını, sabah gitme dediğimde yediğim fırçaları, iş arkadaşımla gidiyorum diyerek çıkışını, ama iş arkadaşının aklı selim biri olması nedeniyle bizimkini ekişini, Bursa civarında hafif zorlanışını ama Susurluk – Balıkesir arasında yolda kalarak İzmir’e 9 saatte varabildiğini burada detaylıca anlatacak değilim. Çünkü kesinlikle konumuz bu değil.

Kendisi iş gereği İzmir’de adını vermek istemediğim ama hepimizin varisinin güzelliği ve skandallarıyla yakınen bildiğimiz bir otelde haftada 1-2 gece kalmakta.

Ben de dedim ki bu güzide otel bana yaş günü sürprizi için kesin yardım eder.

Açtım telefonu ön büro çıktı.

- Merhaba, ben her hafta otelinizin 1-2 günlük misafiri bilmemkimin eşiyim. Kendisinın bugün yaş günü ve ben İstanbul’dayım. Sizden rica etsem küçük bir sürpriz hazırlayarak odasına koyabilir misiniz?

- Kusura bakmayın misafirlerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunamıyoruz.

- İyi de ben benimle bilgi paylaşımı yapın demedim ki, orda kalıyor zaten biliyorum, odasına sürp..

- Bilgi paylaşımında bulunamıyoruz yalnız.

- Diyorum ki tırnak içinde eğer kendisi orda kalıyorsa odasına hediye, kalmıyorsa yapacak bişey yok, bana bişey demeyin.

- Bak hala benden teyit almaya çalışıyo.

- Hanfendi teyit filan is..

- Madem kocanızın burada kaldığından o kadar eminsiniz çiçek ya da pasta yollayın.

- …..

Kadın bana resmen kocasını başka kadınla bastırmaya çalışan kadın muamelesi yaptı. Acayip sinirlendim.

Canım arkadaşımdan yardım istedim. Onun kızı saolsun kalkıp harika bi browni ve beze yaptı. Beyimi çağırdılar, güzel bir yaş günü kutlaması yaptılar. Sonuç ne mi oldu?

Madem yapacaktın, neden canıma okudun bütün gün. KVKK Allah seni bildiği gibi yapsın.16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Koku

Bahçe, Kirlenmek Güzeldir ve Masa Başı

Hani önceki yazılarda eğitim sistemine laf etmiştim biraz. Bu yazıda konuya bir başka perspektiften bakalım istiyorum. Şöyle bir örnekle başlayalım. Bir arkadaşım küçük kızıyla bir süre yurt dışında y

Коментарі


Yazı: Blog2_Post
bottom of page